Wszyscy chcą bezpieczeństwa, niektórzy też cudów
„Szpital, personel, pacjent – wszyscy chcą bezpieczeństwa” – tak zatytułowana była popołudniowa sesja, która odbyła się we wtorek w czasie...
Znani celebryci pojawili się na otwarciu nowego oddziału szpitala w Warszawie. Nie ma w nim miejsca dla lekarzy i pielęgniarek, bo – zdaniem części ludzi z show-biznesu – są na pasku koncernów farmaceutycznych i sprzeniewierzają się prawdziwej medycynie – pisze Mariusz Tomczak.