Fałszywe karty zgonu w Szpitalu Południowym. Prokuratura bada 20 przypadków
W Prokuraturze Rejonowej Warszawa‑Ursynów ruszyło śledztwo dotyczące fałszowania dokumentacji w prosektorium Szpitala Południowego. Chodzi o podrobione podpisy, wykorzystanie zaginionej pieczątki oraz nieuprawnione wystawianie kart zgonu. Informację o postępowaniu w czwartek potwierdziła Prokuratura Okręgowa w Warszawie.